T: + 48 71 324 14 83

Regulamin

19
lis 17 niedziela
20
lis 17 poniedziałek

Regulamin

WYKORZYSTANIE SERWISU

Strona ma na celu pomoc konsumentom w określeniu dostępności i rezerwacji noclegów. Oprócz drukowania informacji w związku z podrożą, nie przysługuje prawo do powielania, kopiowania, sprzedawania lub w innym sposób wykorzystania z wymienionych powyżej stronie internetowej informacji, chyba ze zostanie dostarczona zgoda pisemna od zarządcy

Korzystanie z serwisów internetowych są ograniczone do osób powyżej 18 roku życia, którzy mogą zawierać umowy wiążące.

REZERWACJE INTERNETOWE i 3 PARTY

Należy pamiętać ze różne terminy, warunki i zasady anulowania mogą występować stosunku do rezerwacji dokonanych za pośrednictwem internetowych pełnomocników I stron partnerskich. Proszę dokładnie przeczytać informacje, cenę pokoju które są dostępne przed dokonaniem rezerwacji internetowej.

Aby zagwarantować rezerwacje, należy w dniu dokonania rezerwacji lub do 48 godzin po dokonaniu rezerwacji wpłacic zaliczkę w wysokości 20% . Jeżeli zaliczka nie jest wpłacona do 48 godzin po dokonaniu rezerwacji, taka rezerwacja będzie anulowana.

PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I SPOSOBY PŁATNOŚCI

Z wyjątkiem rezerwacji “prepay and save” goście zostaną poproszeni o pełna płatność salda w dniu przyjazdu przy użyciu karty kredytowej lub debetowej i weryfikacji kodu PIN

Goście mogą również zostać wezwani do zapłaty kaucji w dniu przyjazdu lub pre-autoryzacji ich karty kredytowej lub poprzez wpłatę depozytu w gotowce (patrz poniżej w dziale kaucji)

Klienci korzystający z naszej oferty “Prepay and Save” ktorzy zarezerwowali przez inna stronę partnerska niż Apartments-Wroclaw.com I wpłacili zaliczkę w całości zobowiązani są do pre-autoryzacji karty kredytowej lub debetowej oraz przedstawienia ważnego dowodu tożsamości.

Apartments Wrocław akceptuje wszystkie główne karty kredytowe I debetowe z wyjątkiem American Express

Apartments Wrocław nie akceptuje czeków, chyba ze uzgodniono wcześniej z Zarządcą.

NIE PRZYJECHANIE I ANULOWANIE REZERWACJI

Anulowanie rezerwacji będzie obowiązywać dopiero od momentu jego dostarczenia.

Rezygnacja musi nastąpić poprzez e-maila. Potwierdzenie anulowania zostanie wysłane do Ciebie, jeżeli nie otrzymasz potwierdzenia, wówczas anulowanie mogło zostać nie otrzymane przez Apartments Wrocław.

Rezygnacja musi nastapic przed 12 godzina w południe (czasu polskiego) na dwa dni przed przyjazdem. Należy zachować numer potwierdzenia anulacji. W zależności od przyczyny rezygnacji, mogą Państwo odzyskać poniesione opłaty od firmy ubezpieczeniowej, jeżeli tylko posiadacie ubezpieczenie w podroży. E-mail musi być wysłany do cancellations@apartments-wroclaw.com lub na adres anulowania przewidzianego na stronie internetowej, przez która rezerwacja została wykonana.

Zdecydowanie zalecamy, aby wszyscy klienci uzyskali odpowiednie ubezpieczenie przed podrożą.

Depozyty wplacone przy opcji “prepay and save” nie podlegają zwrotowi

Jeżeli klient nie przybędzie lub stara się anulować rezerwacje w czasie krótszym niz 48 godzin przed przyjazdem pełna kwota pobytu zostanie pobrana I jest bezzwrotna

Klient zobowiązuje się ze powyższe kwoty rezygnacji są uczciwe I prawdziwie oszacowane, które Apartments Wrocław będą pobierać za anulowanie rezerwacji.

REZERWACJE DOKONANE ZA POMOCA INNYCH KANAŁÓW

Rezerwacje dokonane za pomocą innych źródeł, w tym biur podroży, tour operatorów I innych stron internetowych, może być przedmiotem różnych polityk. Proszę odnieść się do potwierdzenia, aby poznać szczegóły.

ZMIANY W NOCLEGU

Podczas gdy wszystkie rozsądne wysiłki zostały podjęte przez APARTMENTS Wroclaw  aby upewnić się, że rezerwacje dokonane na mocy niniejszej Umowy są zapewnione, zastrzegamy sobie prawo do przenoszenia jakichkolwiek rezerwacji do obiektu o podobnej wielkości i standardzie, w miejscowości. Klient przyjmuje do wiadomości, że Apartments Wrocław nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody spowodowane przez lub na rzecz Klienta w wyniku przeniesienia. 
W wyjątkowych okolicznościach operator może uznać za konieczne, aby anulować rezerwację. W takim przypadku Operator zwróci wszelkie kwoty klient zapłacił, które powinny stanowić pełne i ostateczne zaspokojenie wszelkich odpowiedzialności Operator może mieć do Klienta w wyniku takiego odwołania.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie opóźnienia, utraty, uszkodzenia lub koszty poniesione w przypadku rezerwacji gdzie rezerwacja musi być zmieniona lub anulowana , jeśli nie jest w stanie wykonywać swoich obowiązków umownych w wyniku zdarzeń pozostających poza jego kontrolą, które obejmują, ale nie ogranicza się do wydarzeń, takich jak wojny, obywatelskiej walki, działalności terrorystycznej, sporów pracy, katastrof naturalnych lub syntetycznych, pożaru, powodzi oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych.

ZMIANY REZERWACJI NA WNIOSEK KLIENTA

Jeżeli klient chce zmienić rezerwacje (zmiana daty lub zakwaterowania) Apartments Wrocław nie może zagwarantować, ze będzie w stanie to zrobić I nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, szkodzenia lub dodatkowych kosztów, które mogę powstać w te okoliczności.

Chodź zmiany nie sa dozwolone dla opcji “Prepay and Save” , są one możliwe dla standardowych rezerwacji w zależności od dostępności, na wniosek co najmniej 48 godzin przed przyjazdem . Dodatkowe koszty mogą być ponoszone w przypadku zakwaterowania na inne noce, gdzie cena będzie się różnic od poprzedniej rezerwacji. Wszystkie wnioski, zmiany I poprawki musza być dokonane w formie pisemnej na reservations@apartments-wroclaw.com

KAUCJA ZA SZKODY ORAZ PRE-AUTORYZACJA

Operator zastrzega sobie prawo do naliczania kaucji w momencie zameldowania.

Oplata w wysokości 500 pln dotyczy osób dorosłych I dzieci do lat 16. Należy pamiętać ze tylko jedna wplata gotówki bądź karty kredytowej jest akceptowana I jest w gestii głównego gościa. Indywidualnie za osobę płatności są nie dozwolone. A gość główny jest odpowiedzialny za resztę gości w apartamencie. Gdzie występuje uszkodzenie lub zakłócenie Apartments Wrocław zastrzega sobie prawo do wstrzymania części lub całości kaucji.

Płatności zostaną wykorzystane na pokrycie uszkodzeń przedmiotów w tym także, pęknięcia, Kaucja może zostać zatrzymana również przy dodatkowych kosztach poniesionych przy czyszczeniu, jeżeli apartament zostanie oddany w niedopuszczalnym stanie, uszkodzenia mienia, nadmiernego zużycia energii elektrycznej a także naruszenia przepisów, takich jak palenie w pokojach lub zakłócenie korzystania innym gościom korzystanie z nieruchomości. Kaucja może być również zatrzymana w przypadku nieautoryzowanych dodatkowych osób korzystających z pokoju. W apartamentach nie zezwala się na przeprowadzanie imprez oraz nakazuje sie zachowanie ciszy nawet przed godzina 22. Kaucja bedzie zatrzymana gdy zostanie złamany zakaz palenia papierosów w apartamencie w wysokości 500 pln

Jeżeli kaucja jest wpłacona w gotowce, będzie ona zwrócona w dniu wyjazdu po sprawdzeniu przez przedstawiciela Apartments Wrocław stanu apartamentu.

Depozyty zabezpieczające znajdujące sie na karcie kredytowej ( poprzez pre-autoryuzajce) lub pobrane z karty debetowej zostaną zwrócone zgodnie z polityka wydającego banku. Zazwyczaj może to trwać od 3-10 dni roboczych, jednak niektóre banki nie dłużej.

Klienci powinni pamiętać, ze podczas pre-autoryzacji środki dostępne się zmniejsza ale nie oznacza to ze Apartments Wrocław pobrał płatność. Apartments Wrocław nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w zwrocie pre-autoryzacji lub karty kredytowej.

Jeżeli koszt przekracza wartość kaucji, klient zobowiązuje się do wpłacenia odszkodowania za szkodę do Apartments Wrocław , dodatkowych kosztów czyszczenia lub innych opłat do pokrycia wszelkich kosztów związanych z odzyskiem, w tym wszystkich kosztów sadowych I innych wydatków.

Klient niniejszym wyraża zgodę na pokrycie wszystkich niezbędnych kosztów które Apartments Wrocław poniesie związanych z powyższym.

ZAMELDOWANIE I WYMELDOWANIE

Apartament będzie zazwyczaj dostępny po godzinie 15.00 w dniu przyjazdu. Aby zagwarantować apartament dostępny wcześniej konieczne jest zrobienie rezerwacji na dzień przed przyjazdem. Cena za nocleg obowiązuje zgodnie z cennikiem.

O ile nie uzgodniono wcześniej, wszystkie mieszkania musza być opuszczone przed godzina 11 w dniu wyjazdu. Po wcześniejszym uzgodnieniu późne wymeldowanie się będzie dostępne po zatwierdzeniu przez Apartments Wrocław I nie jest ono gwarantowane. Dopłata to 40 pln za godzinne . Zakwaterowanie dodatkowej nocy będą miały zastosowanie do wszystkich wymeldowań po 15 godzinie.

Jeżeli klucze lub pilot do bramy garażowej zostanie zgubiony, klient zobowiązuje się do pokrycia kosztów związanych ze ślusarzem oraz kupienia zamiennych pilotów do bramy parkingowej. Cena jest uzależniona od szkody, jednakże w przypadku zgubienia pilota do bramy jest to koszt 500 pln.

W powyższym przypadku, Apartments Wrocław zastrzega sobie prawo do usunięcia rzeczy z gościem w pokoju I nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie tych elementów.

Aby się zameldować należy udać się do recepcji Apartments Wrocław położonego na ulicy Wierzbowej 3  gdzie będzie dostarczonaklucz wraz z  mapka z lokalizacja apartamentu.

Aby się wymeldować, należy zwrócić klucz do skrzynki pocztowej w budynku gdzie znajduje się apartament.

USLUGI ZAWARTE W CENIE

Wszystkie apartamenty są w pełni umeblowane i wyposażone w kuchnię z pełnym wyposażeniem, sztućce, naczynia i przybory kuchenne. 
Żywności i napoje nie są przewidziane jako część oferty produktowej.

Tylko bardzo podstawowe kosmetyki dostarczane są do pokoju

Wszystkie podane ceny zawierają pościel i ręczniki, telewizję kablową i Internet.

Każdy apartament ma limit na  energie elektrycznej i nadmierne zużycie energii elektrycznej spowoduje doplate poprzez Klienta. Prosimy upewnić się, że wszystkie urządzenia, elektryczne są wyłączone kiedy nie są używane.

Podana cena za apartament zawiera także sprzątanie, jednak nie odbywa się ono codziennie. Jeżeli zostają państwo na dłużej niż 7 dni wtedy zapewniamy sprzątanie apartamentu w trakcie pobytu. Jeżeli pobyt jest krótszy niż 7 dni istnieje możliwość dokupienia usługi sprzątania za 50 pln

ODPOWIEDZIALNOSC ZA USZKODZENIA LUB UTRATE MIENIA

Apartments Wrocław nie ponosi odpowiedzialności za szkody dla osoby, utraty lub uszkodzenia jakiegokolwiek klienta lub osoby przebywającej lub odwiedzającej apartament

Apartments Wrocław nie zapewnia ubezpieczenia rzeczy osobistych. Pojazdy zaparkowane w wyznaczonych miejscach są zaparkowane na ryzyko właścicieli

Rzeczy osobiste przechowywane w sejfie są także na ryzyko właściciela Apartments Wrocław nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub kradzież.

ODPOWIEDZIALNOSC ZA USZKODZENIE

Klient jest odpowiedzialny za stan mieszkania I jego zawartość podczas pobytu z Apartments Wrocław. Mieszkanie I cały sprzęt, naczynie, meble itp musza być czyste I uporządkowane na koniec pobytu, w przeciwnym razie dodatkowe koszty zostaną dodane.

Klienci powinni pamiętać aby zamykać drzwi po opuszczeniu mieszkania a także okna w razie nieobecności.

Z wyjątkiem normalnego zużycia, Klient jest odpowiedzialny za jakiekolwiek uszkodzenia apartamentu lub jego zawartości w trakcie pobytu, które wystąpiły ze względu na zaniedbania, umyślne lub nieodpowiednie zachowanie ze strony siebie, lub innego gościa. Wszelkie uszkodzenia muszą aby c zgłaszane bezzwłocznie.

KORZYSTANIE Z APARTAMENTOW

Wykorzystanie jakiegokolwiek apartamentu Apartments Wrocław w celu prowadzenia działalności gospodarczej w jakiejkolwiek formie, bez zgody Zarządu jest zabronione.

Klient nie ma prawa do zmian w apartamencie, jest to naruszenie prawa.

Klient nie może na każdym etapie pobytu powodować uciążliwości w jakiejkolwiek formie lub zachowywać się antyspołecznie do innych gości I pracowników.

Apartments Wrocław przyznaje korzystanie z apartamentów tylko do prywatnego użytku

Apartments Wrocław wyraźnie zabrania pobytu w apartamencie osob trzecich za wyjątkiem osób zameldowanych

Apartments Wrocław I Klient zgadza się ze Klient nie ma prawa do pod wynajmowania apartamentu.

Apartments Wrocław zastrzega sobie prawo odmowy zameldowania gościa, jeżeli ten jest pod wpływem alkoholu, narkotyków, jest niestosownie ubrany, grozi, stosuje obraźliwy język lub w inny niedopuszczalny sposób się zachowuje.

Apartments Wrocław prowadzi restrykcyjna politykę No Party. Maksymalna liczba osób w apartamencie nie może przekraczać osób zameldowanych, a poziom hałasu nie może powodować zakłóceń innych osób. Dodatkowe opłaty będą pobierane na rachunek klienta , jeżeli istnieją dowody imprezy w apartamencie.

Maksymalne obłożenie pokoju jest określone w potwierdzeniu rezerwacji.

Goście muszą przestrzegać wszystkich rozsądnych zasad i procedur obowiązujących w apartamencie, w tym , ale nie ograniczają sie do zdrowia

Jeżeli w trakcie pobytu otrzymamy poważne skargi dotyczące Klienta lub zachowanie Klienta będzie szkodzące do korzystania przez innych gości, czy Klient naruszy regulamin, Apartments Wrocław zastrzega sobie prawo do rozwiązania umowy bez uprzedzenia I bez obowiązku zwrotu jakichkolwiek pieniędzy.

ZAKAZ PALENIA

Wszystkie apartamenty sa dla niepalących. Oplata w wysokości 500 pln będzie stosowana w przypadku palenia w apartamencie.

Używanie świec lub jakichkolwiek płomieni w apartamencie jest surowo zabronione

DOSTEP DO NIERUCHOMOSCI PRZEZ ZARZAD

Zarząd I jego autoryzowany personel może w każdym czasie mieć dostęp do apartamentu w celu kontroli lub do przeprowadzenia napraw lub prac konserwacyjnych.

REKLAMACJE

Apartments Wrocław dołoży wszelkich starań aby klient miał zakwaterowanie odpowiednio przygotowane i na dobrym poziomie.

Jezeli Klient nie jest zadowolony powinien to zgłosić niezwłocznie do Apartments Wrocław lub nie później niż 12 godzin po przybyciu.

Jeżeli nie będziemy w stanie rozwiązać problemu na miejscu, Apartments Wrocław zastrzega sobie prawo do zapewnienia Klientowi zastępczego apartamentu (jeżeli to będzie możliwe) lub częściowego zwrotu pieniędzy.

POBYT DZIECI

Dzieci poniżej 2 roku życia przebywają bezpłatnie i nie liczą się jako osoba dorosłą. Jest to jednak uzaleznione od odpowiedniej dostępności pokoju I wszystkich przepisów przeciwpożarowych.

Wszystkie dzieci w wieku powyżej 2 lat są traktowane jako dorośli przy ustalaniu osób przebywających w pomieszczeniu.

Apartments Wrocław nie pobiera oplat dla dzieci do 2 lat

Dzieci poniżej 14 lat musza być nadzorowane przez dorosłych przez cały czas

ZWIĘRZETA

Zwierzęta jakiegokolwiek rodzaju nie sa dozwolone  w apartamentach

PRAWO

Warunki te powinny być interpretowane zgodnie z prawem polskim.

newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i promocjami!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij